Jdi na obsah Jdi na menu
 


28. 9. 2011

 

obrazek1.jpg

Dne 28. září 2011 jsme si po dvou letech zopakovali super výlet z Rusavy na Hostýn. Počasí bylo ukázkové a jako na objednávku. Sraz byl ráno jako předloni u Milči a Jirky na chatě na Rusavě. I tentokrát  jsme začali ranní kávičkou u Huszerů, někdo si ji dal s kefírem  - to proto, že Milča je tak báječná hostitelka a přesně ví, kam v domácnosti sáhnout  .  Tak jsme se zasmáli a pomaloučku jsme vyrazili na cestu.

Dal nám opět zase trochu zabrat kopec za Rusavou, to proto, že sluníčko opravdu svítilo o106. Na pastvinách se vystřídali oproti předloňsku kravičky za ovce, tak jsme ani nemohli vyzkoušet ovčácké vlohy kolií

snimek-157.jpg

Cesta nám odsejpala neuvěřitelně zdatně, ani jsme se nenadáli a už jsme byli pod posledním kopečkem hostýnským...

Žízní vyprahlí jsme se ihned zabivakovali v restauraci Ovčárna pod Hostýnem, žízeň jsme zažehnali jak jinak než správně vychlazeným pivkem a někdo měl super nápad si dát zelňačku! Byla báječná!

Po odpočinku v hospůdce jsme šli k našemu hlavnímu cíli a tedy na Hostýn. Tam jsme tradičně prolezli "hafol" stánků a ještě jsme to střihli dolů k pramenu. A tradá zpátky na chatu.

p9283044.jpg

Cesta nám zase rychle utíkala, že jsem si přála, aby byla ještě jednou tak dlouhá, aby jsme si více užili nádherné počasí. Po cestě nás čekalo trojnásobné překvapení v podobě tří bezprizorních koťátek. Každý jsme drapl jedno, že je alespoň vrátíme blíže k civilizaci. Kočky to byly domestikované, ale né zas až tak moc, že nám stejně jedna zdrhla na strom a odmítala slézt a ostatní vyplašili psi, že zmizely neznámo kde?

Tak zase žádný dobrý skutek!

Dorazili jsme na chatu, kde jsme byli zase jako předloni pozvaní na Jirkovi špekáčky, které se nedají po takovém treku v žádném případě odmítnout. Tak jsme se nadlábli a vyrazili ku domovu do Lipníka. Už teď se těším na příští září na náš další "svatováclavský" pochod na Hostýn!!!

 

img_7339.jpg

 

p9283105.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Rusava - Hostýn II.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář