Jdi na obsah Jdi na menu
 


dior.jpg

Strašně ráda se na výstavy hlásím a pak, když dojde na věc nadávám, že musím ráno vstávat. A tentokrát úspěch - nezaspala jsem!  V neděli ráno jsem si říkala jak asi dopadneme, jestli by nebylo lepší se povalovat doma!? No to by jsme tomu dali, kdyby jsme to nechali plavat...

Tentokrát byl přihlášen Dior (Aurelio Adore v GN) do třídy mladých a Daky (DaDa Beautiful from Graslic hills) do třídy otevřené. Posuzovala zahraniční rozhodčí p. Myriam Vermeire z Belgie. Diorek třídu mladých vyhrál - je to showmen , pak vyhrál titul v konkurenci o nejlepšího mladého psa BOJ.

S Daky jsem byla více pesimista neb nás bylo ve třídě celkem sedm. Ale Dakota čím je starší, tím se chová profesionálněji a neuvěřitelné se stalo skutkem s výsledkem V1, CAC a pak i následně res. CACIB, ale to pro dnešek ještě nebylo všechno...

Dior nakonec nastupoval v závěru o titul nejlepšího psa plemene (BOB - Best of Breed) a toto ocenění vyhrál!!! Neuvěřitelné!!! Velmi si tohoto výsledku vážím, protože paní rozhodčí jak jsem následně zjistila byla velmi přísná.

Ve finále jsme ještě byli přihlášení do psích párů, ale tady jsme se už neumístili, úspěch dne jsme si již vybrali v našem kruhu. Pesani byli unavení a já taky po velmi úspěšném dnu!!!

Za profi fotky (zde v článku) patří velký dík Emě Vránové!!! 

 

dada.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky DuoCacib Brno 5.2.2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář