Jdi na obsah Jdi na menu
 


Intercanis Brno 2011

25. 6. 2011

dsc02900.jpgNa Intercanis se vždy těším, pro jeho velkolepou atmosféru, pro jeho ve většině případů krásné počasí a hlavně pro spoustu spoustu stánků pro nás pejskaře. 

Zase jsme brali naše výstavní trio: Arwen (Molly), Athos a Aurelio (Dior), Kluci se utkali společně ve třídě dorostu - tentokrát to na plné čáře vyhrál Athosek, paní rozhodčí Mladě Svobodové se velmi líbil. Diorek dostal taktéž pěkný posudek se známkou VN2, a to pro dnešní den byl konec mých výstavních úspěchů...A to proto, že naše Molly musela být díky tomu, že se vystavovali nejdříve psi (jak už to tak bývá) na chvíli zavřená v přepravce. A to byl kámen úrazu!!! Dáma se tak urazila, že byl konec veškerého vystavování pro tento den. Tak jsem ji ve třídě dorostu tahala za sebou jako uraženou kozu. Naštěstí se paní rozhodčí taktéž líbila a byla ve třídě sama, tak jsme s přimhouření všech oček dostali na tu hrůzu známku VN1.

I tento výstavní den jsme byli přihlášení s Molly a Diorem do párů, ale dobrovolně jsme to vzdali, protože ta ostuda na "červeném  koberci" nestála za to! Ale protože Athosek vyhrál v dorostu VN1 zůčastnili jsme se závěrečných soutěží o nejlepší dorost s ním. Vybráni jsme nebyli, ale je to dobrý pocit běhat mezi elitou  

 

dsc02903.jpg

  

dsc02906.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář