Jdi na obsah Jdi na menu
 


dsc_1001.jpg

Stává se jaksi tradicí, že každá naše výprava na výstavy se stává nezapomenutelným zážitkem . Do Prahy jsme vyrazily již v pátek, Gabča domluvila ubytovaní na chatičce ve Zdibech (ještě že tak, jinak já jsem schopná přespat kde tam, což mé okolí dost děsí). Zážitek byl už jenom to tu chatičku najít po tmě v celé chatové oblasti, ale zadařilo se. Nejvíc mě však už doma rozesmálo, že si na tu chatu musíme vzít vlastní dřevo a brala jsem to se smíchem jako dobrý vtip. Úsměv mě však přešel v záchvat, když opravdu Gabča začala páčit z jejich Oktavie z pod těch všech našich výstavních propriet pytel plný dřeva  .  

Nuže tedy zabivakovaly jsme se, jen jsem měla trochu strach, aby nás nenavštívila Policie ČR, že chceme chatku celou ukrást, neb jako jediná svítila v celém širém okolí.

Ráno jsme suveréně vstaly tak akorát s přesvědčením, že spíme v podstatě v Letňanech a že to máme 10 minut na výstaviště. Velice rychle jsme se probraly ze snů, když jsme ještě o půl desáté dopoledne stály neznámo někde na trase v koloně aut na výstaviště. Takové nervy jsem teda dlouho nezažila. Jediné, co nás zachránilo bylo to, že v našem výstavním kruhu bylo před náma ještě jiné plemeno. Tak jsme to vše nakonec zvládly. Vystavoval se Athosek v mladých a dostal V2 a Dakule v otevřence V2, res. CAC!!!

V neděli se konala taktéž na výstavišti klubová výstava kolií a šeltií, to už jsme  poučeni ze soboty vstaly s časovou rezervou . Tento den jsme vystavovaly oba bráchy v mladých - takže se setkali ve třídě Athos a Dior, Dior dostal V2 a Athos, protože je to "nezkrotný čert" vyfasoval VD. Dakota pro tento den ve třídě pracovní V1, CAC.

A proto že jsem nenažraná, ještě jsem se oba psy Dakotu a Diora přihlásila do psích párů, kde jsme se umístnili na pěkném druhém místě. Ale to už jsme opravdu náš program výstavy protáhly do večerních hodin, takže unavené jsme se opravdu těšily domů.

Výstava se mi  moc líbila a za to patří velký dík ředitelce výstavy p. Vili Kracíkové a za fotky, které mám zde zveřejněné děkuji p. Jitce Gogolínové  - CHS Lago Benea.

dsc_0125.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky KV Praha 6.11.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář