Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava psů bez PP a kříženců Zlín Mladcová

21. 6. 2009

ObrazekTentokrát jsme se vydali do Zlína. Počasí sice nic moc, ale pořád lepší než pečák na sluníčku, protože na výstavě konané na louce v areálu kynologického výcvikového centra by se nedalo, kde schovat.

Opět jsme byli v plné polní - tedy oba dva pesany s sebou. Než jsme se dostali na řadu, tak-že pejskům roztáhneme dečku, aby si odpočinuli a měli síly do výstavního kruhu, ale oni ani náhodou na dečce ležet nebudou - chcou se chovat a hned teď a oba naráz - takže klasika  Než jsme se dostali na řadu, tak jsme si krátili chvíli čekáním pozorujíc skupinu I. ovčáky a ejhle! Vyhrála trikolorní dlouhosrstá kolie - hurá! My nastupujeme do sk. III. ještě s erdelem a jack russlem teriérem.

ObrazekPaní rozhodčí bere úlohu velmi vážně a zodpovědně, takže předvádím každého pejska zvlášť, tak jako na klasických výstavách - výstavní postoj a pohyb tam a zpět.

Sony bere svou úlohu velmi vážně a pěkně pózuje zato Xsarinka to má "na háku" a místo výstavního postoje si sedá a moc se nedá předvědčit, že teď na to není ta vhodná doba   Dostáváme super posudky (lepší než na kdejaké mezinárodní výstavě...) a tady jsou:

Sony: kompaktní, elegantní pes, správného vzpřímeného držení, správně nesené uši "V", krk dobré délky, dobře osvalený, bystrý pohled, milý vzhled, dobré postavení pánev. končetin, dobrá hor. linie, výborný hrudník, jemná hedvábná srst, korektní v pohybu. Celkově pěkný pes. Dobře předveden. Známka: Výborný

Xsara: 4-letá fena, živého výrazu, kompaktní stavba těla, výborná pigmentace nosu, rovný hřbet, dobrá spodní linie, rovné hrudní končetiny, dobře pokryté srstí, korektní postavení pánev. končetin, dobře nesený ocas, srst jemná a hedvábná. Pěkná v pohybu. Pěkně předvedena. Známka: Výborná

Obrazek

Takže abych to nenatahovala, nakonec jsme se Sonym vybojovali pěkné druhé místo, psi dostali fůru dobrot a dokonce i malý stříbrný emblémek na památku z výstavy voříšků za 2. místo (už je doma na "psí poličce slávy".

Takže obrovská radost z umístnění na výstavě a organizátorům děkujeme za profesionální fotky (více fotek a info o výstavě na www.kvczlin.wz.cz)

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář